Rubriky
Aliexpress Aliexpress cesky Jak nakupovat na AliExpressu v češtině

Jak nakupovat na AliExpressu v češtině

AliExpress, člen sklupiny Alibaba a jeden z nejpopulárnějších online obchodů s levným zbožím a elektronikou z Číny nabízí nepřeberné množství nejrůznějšího zboží za nízké ceny a je v České republice nesmírně populární. Vyznačuje se tím, že prodejci jsou nezávislí a využívají platformu k nabízení produktů kupujícím, příčemž Aliexpress zprostředkovává komunikaci a řeší případné nesrovnalosti, reklamace a případy ztracených či poškozených zásilek.

AliExpress v současné době provozuje webové stránky v angličtině, španělštině, holandštině, francouzštině, italštině, němčině, polštině, turečtině, portugalštině, indonéštině a ruštině. Zákazníkům, kteří nakupují z jiných zemí, je automaticky poskytována anglická verze služby, nastavení měny však nabízí větší škálu možností, a je tak možné nakupovat i v českých korunách.

Jak nakupovat na AliExpressu v češtině

Chybí vám AliExpress v češtině? Nejste sami. Kvůli poměrně nevýznamné velikosti českého trhu ale není v plánu tvořit českou mutaci webu, proto je jedinou možností pro nákup zboží z AliExpressu v češtině použití automatických překladačů. Poradíme vám, jak na to.

Jak nastavit češtinu na AliExpressu?

Jak jsme zmínili výše, oficiální možnost přepnutí jazyka do češtiny neexistuje. Přesto je možné využít alespoň rámcového a nedokonalého překladu, který nabízí například překladač Google Translate, a vytvořit si svůj vlastní AliExpress v češtině. Pokud vám váš prohlížeč nenabízí automatickou možnost překladu, můžete v závislosti na druhu svého prohlížeče využít několika možností.

Jak nakupovat na AliExpressu v češtině

Pokud prohlížíte web pomocí prohlížečů Opera nebo Mozilla Firefox, bude třeba nainstalovat si translator jako doplněk. V případě používání Google Chrome nemusíte nic instalovat, stačí kdekoliv na stránce zmáčknout pravé tlačítko myši a zvolit možnost Přeložit do češtiny (Translate to čeština). Další možností je použití ikonky v řádku pro webovou adresu. Věříme, že AliExpress v češtině, byť jen automaticky přeložený, zlepší úroveň vašeho nakupování.

Přečtěte si také:  Doručení balíčku z Číny

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *