Rubriky
ebay ebay česky eBay v češtině Jak nakupovat na eBay

Jak nakupovat na eBay v češtině

eBay je mezinárodní online tržiště, na kterém nakoupíte nebo prodáte téměř cokoliv. Od svého hlavního konkurenta Aliexpressu se odlišuje tím, že kromě klasických nákupů levného zboží z Číny nabízí i možnost účastnit se aukcí (nebo je pořádat), podobně jako například na českém Aukru.

Obchodování na eBay je snadné, doprava je často zdarma, ceny vidíte v korunách, takže se nemusíte zabývat zdlouhavým přepočítáváním a převodem měn, portál ale nenabízí možnost přepnutí stránky do češtiny. Jak si poradit, když nemluvíte žádnými cizími jazyky? Všechno jde, když se chce: poradíme vám, jak na eBay v češtině.

ebay v cestine
eBay v češtině

Jak nastavit češtinu na eBay?

V minulosti byla dostupná mutace stránky, která umožňovala nákup na eBay v českém jazyce, po aktualizaci webu ale přestala fungovat a její obnovení vedení firmy neplánuje. eBay v češtině je tedy momentálně nedostupnou záležitostí.

Můžeme si ale pomoci překladači. Ty sice nejsou naprosto bezchybné, ale pro běžnou orientaci bohatě postačí. Pro nákup budete potřebovat registraci, ta probíhá standardně a podobně jako u konkurenčních portálů, platba může proběhnout přes PayPal nebo klasicky platební kartou. V závislosti na vašem webovém prohlížeči pak budete mít možnost překladu stránky nabízenou automaticky, případně si ji sami nastavíte: u prohlížeče Google Chrome jde o jednoduchý postup: stačí kdekoliv na otevřené stránce kliknout na pravé tlačítko myši a zvolit možnost Přeložit do češtiny.

ebay v cestine

Další variantou je označení ikony Google překladače, kterou najdete v adresním řádku. Pokud využíváte webové prohlížeče Opera a Mozilla Firefox, máte možnost si nainstalovat překladač ve formě doplňků. eBay v češtině je a bude vizí budoucnosti, použití automatických překladačů však může pomoci zprostředkovat nákup z eBay i těm lidem, kteří by se v cizojazyčné verzi nedokázali orientovat.

Přečtěte si také:  eBay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *