Rubriky
Aliexpress Aliexpress cesky Jak nakupovat na AliExpressu v češtině

Placení zboží na Aliexpress

Aliexpress umožňuje pouze jednu volbu, a to platbu kartou. Alespoň takto to platí pro evropské nakupující, pro něž zatím v této fázi portál použitelnější možnost nezavedl.

Z hlediska bezpečnosti se placení kartou bát určitě nemusíte, vaše citlivé údaje nemohou být žádným způsobem zneužity, zabezpečení je na dobré úrovni. Web patří pod společnost Alibaba, přičemž ta je obchodovatelná na newyorské burze.

V tomto bodě pak nastává jeden z nejčastějších zádrhelů, které vás mohou při nakupování potkat. Někteří návštěvnici řeší, jak přidat do systému kartu, případně jak ji z něj zase odebrat. Celý proces ale není tak složitý, jak by se na první pohled mohlo zdát.

Stačí vám k tomu přístup na AliPay, což je platební brána, kterou portál pro placení využívá. Přihlásíte se na ni s pomocí běžných přihlašovacích údajů, které používáte pro samotný Aliexpress. Na platební bránu se dostanete pomocí tlačítka GO TO MY ALIPAY. Tady jednoduše vyberete volbu SETTINGS a MANAGE YOUR CARDS. Ta vás dostane právě k nastavení karty. Podle potřeby pak zadáte volbu ADD CARD (přidat) nebo REMOVE (odebrat).

Přečtěte si také:  Další poplatky - poštovné, clo a DPH na Aliexpress

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *